کد خبر : 213168
تاریخ انتشار : 17 تیر 1396 16:16
تعداد مشاهدات : 781

دانش آموخته ی دانشگاه سوره در بین داوران فیلم های کوتاه جشنواره شهر

رقیه توکلی کارشناس سینما و کارشناس ارشد ادبیات نمایشی از دانشگاه سوره تهران و عضو انجمن فیلم کوتاه ایران، مدرس و مدیر گروه رشته عکاسی و سینما دانشگاه فرهنگ و هنر یزد به عنوان عضو هیات انتخاب فیلم های کوتاه و نیمه داستانی ششمین جشنواره فیلم شهر انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی ششمین جشنواره بین المللی فیلم شهر؛ طی حکمی از سوی سیدعلی احمدی دبیر این دوره از جشنواره، مسعود امینی تیرانی، سعید پور اسماعیلی، رقیه توکلی، امیرشهاب رضویان و امیر عبدالحسینی به عنوان اعضای هیات انتخاب فیلم های کوتاه و نیمه داستانی این رویداد هنری، كار ارزیابی آثار را آغاز كرده اند. 
اعضای هیأت انتخاب این بخش، از ابتدای تیرماه كار خود را آغاز كردند و آثار بخش مسابقه را از میان بیش از 650 فیلم رسیده به دبیرخانه جشنواره انتخاب خواهند کرد. 
رقیه توکلی کارشناس سینما و کارشناس ارشد ادبیات نمایشی از دانشگاه سوره تهران و عضو انجمن فیلم کوتاه ایران، مدرس و مدیر گروه رشته عکاسی و سینما دانشگاه فرهنگ و هنر یزد است. از جمله ساخته های او که در جشنواره های متعدد داخلی و خارجی شرکت داشته است؛ می توان به صبا، ساعت شش، و دیگر هیچ، مهمانی، مسافر، آب و تو فقط مادر من باش اشاره کرد. ساخت مستندهای سهراب سپهری، خانه ام دیروز امروز، 124 و 6 مستند از مجموعه مستندهای دست آفریده ها و فیلم سینمایی «مادری» به عنوان اولین تجربه بلند سینمایی در کارنامه او دیده می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :