کد خبر : 212077
تاریخ انتشار : 28 خرداد 1396 8:13
تعداد مشاهدات : 1207

نفرات برگزیده مسابقه «توسعه و طراحی یک صندلی خلاقانه» اعلام شدند

مسابقه «طراحی یک صندلی خلاقانه»

مراسم اهداء جایزه مسابقه «طراحی یک صندلی خلاقانه» در ساختمان شماره 2 دانشگاه سوره برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سوره مراسم اهداء جایزه به طرح برتر جهت «طراحی  یک صندلی»  که به میزبانی دانشکده معماری دانشگاه سوره انجام شد؛ در سالن اجتماعات پژوهشکده باقرالعلوم ساختمان شماره 2 دانشگاه سوره، برگزار گردید.



این مسابقه بر اساس کنسرسیومی که بین دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه سوره ، قطب علمی و فن آوری دانشکده معماری دانشگاه تهران و ISTITUTO DI MARANGONI مستقر در میلان ایتالیا شکل گرفته بود و از دانشجویان و متخصصین جوان رشته های طراحی فارغ التحصیل شده در 5 سال اخیر از دانشگاه های طراحی ایران دعوت به عمل آمده بود تا برای «توسعه و طراحی یک صندلی خلاقانه» در  این مسابقه شرکت نمایند.  در نهایت طرح های ارسالی دانشجویان در ایتالیا بر اساس موارد چهار گانه زیر مورد داوری قرار گرفت:

- خلاقیت و نوآوری

- تحلیل بحرانی

- کیفیت کار ارائه شده

- امکان سنجی فنی




از بین 240 اثر راهیافته برای داوری،3 اثر انتخاب شد که اثر خانم «ترانه خویدی» به عنوان بهترین طراح خلاقانه صندلی شایسته تقدیر شناخته شد جایزه اختصاصی برای نفر برگزیده جهت حضور در 3 هفته دوره کوتاه در ماه  ژوئن 2102 یا سپتامبر 2102 در موسسه طراحی Istituo Marangoni Milano %011 بورسیه )بدون مکان(  می باشد. لازم به ذکر است دو طراح برگزیده دیگر از دانشجویان دانشکده معماری دانشگاه سوره بودند.

  نتیجه داوری طی مراسمی  با حضور نماینده فرهنگی ایتالیا در ایران، دکتر داویدِ استاد مدعو از ISTITUTO DI MARANGONI ایتالیا، برخی از اساتید دانشکده های معماری دانشگاه تهران، سوره و شیخ علاء الدوله سمنانی، برخی از مسئولین دانشگاه سوره و دانشجویان شرکت کننده  در مسابقه، در ساعت 30/15 لغایت 17 روز شنبه 27 خرداد ماه 1396 در ساختمان شماره 2 دانشگاه سوره، واقع در میدان فلسطین برگزار شد.




نظر شما



نمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :